مطالب ویژه اعضای طلایی

اثر مرکب و تاثیر آن در زندگی  به زبان ساده

اثر مرکب و تاثیر آن در زندگی به زبان ساده

چطور می توان ظرف کمتر از سه سال یک اسکناس هزار تومانی را به میلیاردها پول تبدیل کرد؟ اثر گلوله برفی چیست و چه استفاده ای در زندگی ما دارد؟ آیا من هم میتوانم میلیاردر شوم؟ چطور؟ خلاصه کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی در 5 دقیقه

فکر میکنم من قبلا اینجا بوده ام...

فکر میکنم من قبلا اینجا بوده ام...

احساس میکنم سالهاست او را می شناسم... عشق در یک نگاه چگونه اتفاق می افتد...؟ چرا احساس میکنم قبلا این صحنه را در خواب دیده ام یا قبلا اینجا بوده ام....؟  

ثبت جملات ماندگار بنام خوتان

ثبت جملات ماندگار بنام خوتان

آیا دوست دارید نام خود را زنده نگه دارید و از شما جمله ی با ارزشی برای آیندگان باقی بماند؟

نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

چرا بعضی از افراد، در آستانه ی رسیدن به اهدافشان شکست میخورند؟ چرا برخی افراد در مدت کوتاهی به اهدافشان می رسند اما یکباره شکست خورده و به وضعیت سابق یا حتی ضعیف تر برمی گردند؟

دانلود کتاب برنده

دانلود کتاب برنده

اگر قواعد بازی زندگی را بدانی و از آن استفاده کنی، قطعا برنده بازی زندگی خواهی بود.

آیا احساس عصبانیت به شما کمک میکند؟

آیا احساس عصبانیت به شما کمک میکند؟

چطور می توانیم از احساس عصبانیتمان به نفع خودمان استفاده کنیم؟ چطور می توانیم موقع عصبانی شدن از وجود ناهماهنگی های ضمیرناخودآگاهمان باخبر شویم؟

آخرین محصولات

مشاهده همه
 کتاب الکترونیکی  برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی  ناخودآگاه

کتاب الکترونیکی برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی ناخودآگاه

دانلود کتاب الکترونیکی برنده بهمراه این کتاب، نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه بعنوان هدیه ی خرید، خدمت عزیزان تقدیم می گردد. این نرم افزار مخصوص نصب روی ویندوز(تمامی ورژن های ویندوز) می باشد. این نرم افزار، برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما را در دست گرفته و با ارسال باورها و عقاید صحیح و درست به ضمیرناخودآگاه شما، پایه ها و اساس باورهای شما را برنامه ریزی کرده و راه را برای دستیابی به اهداف ماندگار و همیشگی را برای شما باز خواهد کرد. مواردی همچون، افزایش اعتماد به نفس، افزایش قدرت حافظه و یادگیری، ترک سیگار و الکل، افزایش جذابیت ، از بین رفتن خجالت و کم رویی، افزایش قدرت و هوش مالی، از بین بردن انواع ترس و استرس ها و ده ها مورد دیگر. ضمنا، نه (9) اپلیکیشن اندرویدی صوتی برای برنامه ریزی ذهن و کنترل احساسات با موضوعات ثروت و پول، سلامتی جسم، روح و روان، عشق، سپاسگزاری و لذت از زمان و تنظیم سیستم احساسات در هنگام صبح و شب بصورت هدیه، برای دوستان در نظر گرفته شده که این شش برنامه نیز با موارد بالا مجموعا در یک پکیج خدمت دوستان تقدیم می شود. این برنامه ها به زبان لاتین بوده و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی مختصری به زبان انگلیسی دارند بسیار جذاب خواهد بود و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی چندانی به زبان انگلیسی ندارند، با یک تیر دو نشان را هدف خواهند گرفت. هم باعث بهبود زبان انگلیسی آنها شده و همزمان عقاید تازه ای را تمرین کردن با برنامه در ضمیرناخودآگاهشان ایجاد خواهند کرد و از نتایج فوق العاده ی آن بهرهمند خواهند شد.