توکل از نظر فرکانس و ارتعاش و جذب

تعداد امتیاز: 1

توکل از نظر فرکانس  و  ارتعاش  و جذب

اگر مقالات قبلی ما در این وبسایت را مطالعه کرده باشید یا با مطالبی در مورد قوانین جذب و ارتعاش آشنا باشید حتما می دانید که همه چیز در این جهان بر اساس قانون و مقررات از پیش تعیین شده ی خداوند در گردش است و هیچ چیز خارج از قانون اتفاق نمی افتد و حتما می دانید که تمام اتفاقات و شرایط و آدمهای اطراف ما و واقعیت های حال حاضر زندگیمان، بر اساس فرکانسها یا ارتعاشاتی که خودمان با افکار و گفتار و رفتارهایمان به جهان هستی ارسال کرده ایم برای ما بوجود آمده است.

زندگی ما ، حاصل افکار و ارتعاشات ما هستند.

این مقاله برای دوستانی است که با این موضوع آشنایی دارند. اگر این موضوعات برای شما تازگی دارد، نیاز است مقالات سایت ما (www.barande.net) را مطالعه کرده و سپس ادامه ی این مقاله را پیگیری نمایید.

سوال  اصلی اینجاست که اگر همه چیز قانون است و همه چیز بر اساس فرکانسهای ذهنم به زندگی ام وارد می شود، پس توکل چطور کار من را به ثمر می رساند؟ اگر همه ی قوانین طراحی شده توسط خداوند است، چرا خداوند در کتاب معتبرش قرآن، مدام بنده ها را به توکل سفارش می کند؟ اصلا توکل از دیدگاه فرکانس و جذب چیست؟ چرا ما باید به خداوند توکل کنیم؟

فرض کنید، با مشکلی روبرو هستید و دقیقا نمی دانید که چطور باید این مساله را حل کنید یا بهترین روش ممکن را نمی دانید. سردرگم هستید و بدنبال راهی برای حل موضوع به بهترین شکل ممکن می گردید.

برای شروع ماجرا، اصلی که از قانون جهانی باید انجام دهید این است که "بخواهید که راه درست به شما نشان داده شود و توکل کنید." توکل یعنی با فکر و ذهن و رفتارتان، نشان دهید که همه چیز را به قدرتی که شما را روی این سیاره آورده سپرده اید و سنگینیِ بار مشکل را از دوش خودتان برداشته و به عهده ی این قدرت بگذارید.

خداوند برای اداره ی این جهان و برآورده کردن خواسته ها و دعاهای انسان، هرگز از قواعد و مقرراتی که بر پایه ی آنها این هستی را تدوین کرده خارج نمی شود. خداوند در چهارچوب همین قوانین به تمام خواسته های ما پاسخ می دهد.

قانون اصلی چیست؟

من باید به آنچه که به دنبال آن هستم، هم فرکانس شده  و یا به عبارتی فرکانس درست و صحیح مربوط به خواسته ام را به جهان ارسال کنم.

توکل از دیدگاه فرکانس ارتعاش جذب

همه چیز انرژی است و همه چیز مطابق آن وجود دارد. خود را با آنچه میخواهید هم فرکانس کنید و چیزی غیر از آۀن را دریافت نخواهید کرد. راه دیگری وجود ندارد. این فلسفه نیست، این فیزیک است.                       آلبرت انیشتین

برای حل مساله ای که با آن روبرو هستید شما نمی دانید چطور باید با خواسته تان هم فرکانس شوید. پس این موضوع مهم را به نیروی قدرتمندی که طراح این هستی بیکران است و به همه ی امور و اتفاقات جهان تسلط و اشراف کامل دارد و دقیقا می داند چه راههایی برای چه کارهایی وجود دارد و چه رابطه هایی برای حل چه موضوعاتی باید کنار هم قرار بگیرند و چه رفتارهایی و چه صحبت هایی از چه افرادی باید ایراد شود  و چه افرادی چه توانایی های دارند و در چه زمانی در چه مکانی اند و چه ابزار و امکاناتی در اختیار چه افرادی قرار گرفته است تا به حل موضعی خاص بینجامد، می سپارید.

یک وکیل فوق العاده باهوش و تمام عیار و بی نظیر.

این قدرت، تمام اوضاع و شرایط و صحبت ها و افراد اطراف شما را طوری تنظیم می کند که شما دقیقا با خواسته تان و راه حل آن هم فرکانس شده و دقیقا همان فرکانس مورد نیاز جهان برای برآورده کردن خواسته تان را به جهان ارسال کنید.

این قدرت می داند که چه فرکانسی برای حل مساله ی شما نیاز است که از ذهن شما به جهان مخابره شود و جهان در پاسخ به این فرکانس و تبدیل آن، مساله شما را حل کند و شما را به خواسته تان برساند، در نتیجه این قدرت، زمینه را برای ارسال این فرکانس خاص در زندگی شما فراهم می آورد. بدین صورت که ورودی های ذهن شما را طوری تنظیم می کند که افکار لازم در ذهنتان پردازش شود و در نتیجه ی این افکار و نگرشهایی که دارید، فرکانس لازم تولید و به جهان مخابره شود.

جهانِ هوشمند،  فرکانسِ خاصِ شما را دریافت کرده، آن را بصورت پاسخِ خواسته ای که بدنبال آن هستید تبدیل می کند و به زندگی شما بر می گرداند و به این صورت شما خواسته تان را دریافت می کنید.

لازمه ی این ارسال و دریافت صحیح، توکل خالصانه و قلبی به قدرت لایتنهای الله و ایمان به اینکه خداوند میخواهد پاسخ این توکل را به من بدهد هست.

باید مدام به این موضوع فکر کنید که تمام کار جهان همین است. درخواست و پاسخ.

وظیفه من این است که درخواست کنم و همه چیز را به قدرت مافوق خودم بسپارم و وظیفه ی این قدرت هم این است که پاسخ این درخواست را بصورت عالی و بهتر از آن چیزی که که انتظار دارم به من برگرداند. هرگز به  "چطور ؟"  فکر نکنید. هر وقت این سوال به ذهنتان آمد بگویید "از اون راهی که فکرشم نمیکنم!"

شما این تجربه را در گذشته ی خود داشته اید. کافیست کمی به گذشته تان و مشکلاتی که برای حل آنها توکل واقعی داشتید فکر کنید و بیاد بیاورید که چه موضوعاتی دست به دست هم دادند تا مشکل شما حل شد و تغییر افکار و نگرشتان را در این فاصله ی زمانی بین توکل تا حل شدن موضوع و دریافت خواسته تان بررسی کنید.

سعی کنید برای خواسته های فعلی تان هم از این روش استفاده کنید و به این قدرت خارق العاده ایمان و اعتماد صد درصد داشته باشید و خودتان را از هرگونه افراد و اخبار و حواشی ای که حس و حال شما را منفی می کند دور باشید.

با آرزوی موفقیت های بی پایان برای شما

محسن سلیمانی

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

mahdi javanmard در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام و خداقوت فراوان به دوست گرانقدر و عزیزم محسن جان . من خیلی وقت بود که منتظر چنین مقالاتی بودم و هر روز و هر شب از سایت شما دیدن می کنم و الآن که این مقاله جدید و الهام بخش را گذاشتید از شما بسیار تشکر می کنم. این مقاله یکی از بهترین مقالاتی است تا به حال خواندم . این مقاله به برخی از پرسش های من پاسخ داد و ابهاماتی که در ذهن من بود را برطرف کرد. با تشکر فراوان دوستت و دوستدارت مهدی .

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

دوست خوبم، آقا مهدی جوانمرد عزیز

سلام و‌ درود

خیلی خوشحال میشم، وقتی میبینم عزم جدی برای تغییر و رشد و بالندگی زندگیت داری. این همون قدرتی است که تو‌ را به فراتر از اهدافت میبرد. صمیمانه برایت آرزوی موفقیت دارم

برنده باشی دوست خوبم