خلاصه کتاب راز ثروت نوشته ی والاس وتلز

تعداد امتیاز: 3

خلاصه کتاب راز ثروت نوشته ی والاس وتلز

کتاب راز ثروت نوشته ی والاس وتلز یکی از بهترین و تاثیرگذارترین کتابهایی است که تاکنون در زمینه موفقیت و روانشناسی ثروت به رشته ی تحریر در آمده است. این کتاب بسیار معروف و پر محتوا به شیوه ای کاملا متفاوت به بررسی قانون جذب و دستیابی به ثروت در همه ی جوانب زندگی می پردازد.

ما تصمیم گرفتیم خلاصه ی این کتاب جاودانه را آماده سازی و برای دسترسی تمام بازدیدکنندگان وبسایت قرار دهیم.

خلاصه ی علم ثروت اندوزی

جوهره ی اندیشمندی وجود دارد که منشاء خلق همه ی اشیاء می باشد که در حالت اصیل خود در سرتاسر کائنات پراکنده شده و نفوذ کرده است و فضاهای میان اشیاء مختلف را پر کرده است. القاء تصویر هر اندیشه ای بر این جوهره می تواند آن اندیشه را در واقعیت خلق کند. انسان می تواند اشیاء را در اندیشه ی خود تصور کند و با القاء این اندیشه ها بر جوهره ی بی شکل، آن اندیشه ها را بیافریند.

 انسان برای انجام این کار باید از ذهن رقابتی به ذهن خلاق روی بیاورد در غیر اینصورت نخواهد توانست درهماهنگی با هوش کیهانی قرار گیرد زیرا ماهیت هوش کیهانی همواره خلاق است و هرگز رقابت نمی کند.

انسان می تواند با سپاسگزاری خالصانه و عمیق از تمامی نعمت هایی که به او داده شده است، در هماهنگی کامل با جوهره ی بی شکل قرار بگیرد. سپاسگزاری ذهن انسان را در وحدت کامل با جوهره ی هوشمند قرار می دهد و در نتیجه یِ آن است که جوهره ی هوشمند، آن اندیشه های انسان را دریافت خواهد کرد.

انسان صرفا در وحدت کامل با هوش کیهانیِ بی شکل و از طریق احساس عمیق و مداوم سپاسگزاری است که می تواند در چهارچوب خلاق باشد. انسان باید تصویر روشن و پر جزئیاتی از آرزوها و خواسته های خود و کارهایی که می خواهد انجام دهد یا آن چیزی که می خواهد بشود را در ذهن خود ترسیم کند و با احساس سپاسگزاری عمیق از خداوند متعال بخاطر اینکه تمامی تمایلاتش را برآورده ساخته، این تصویر را همواره در ذهن خود حفظ کند.

انسانِ آرزومندِ ثروت اندوزی، باید اوقات فراغت خود را صرف تعمق و تفکر بر هدف خود کرده و در این مدت خالصانه به دلیل دریافت خواسته ی خود سپاسگزار باشد. تفکر و تعمق مداوم بر تصویر ذهنی باید با ایمانی راسخ و سپاسگزاری همراه باشد.

تعمق و تفکر مداوم بر تصویر ذهنی بهمراهیِ ایمان راسخ و سپاسگزاری خاضعانه و خالصانه اهمیت فراوانی دارد. با طی این فرآیند درخواست های شما به جوهره ی بی شکل القاء می شوند و نیروهای خلاق به حرکت در می آیند. انرژی های خلاق با استفاده از کانالهای از پیش تعیین شده ای در راستای رشد طبیعی عمل می کنند و این کانالها در یک نظام صنعتی و اجتماعی قرار داده شده اند.

کسانی که با دقت و ایمان راسخ به آنچه گفته شد عمل کنند آن تصویر ذهنی از خواسته ی خود که به جوهره یِ بی شکل القاء نموده اند را دریافت خواهند کرد. انسان از طریق روشهای تجاری و معاملاتی موجود در جامعه ( راههای طبیعی و منطقی) به خواسته های خود می رسند.

فردی که می خواهد خواسته ی خود را به محض رسیدن آن دریافت کند باید فعال باشد و این فعالیت باید فراتر از نقش کنونی وی باشد. او باید این هدف ها را در ذهن خود حفظ کند که از طریق درک و شناخت تصویر ذهنی ثروتمند خواهد شد.

او باید در هر روز، تمامی کارهای مربوط به آن روز را با موفقیت انجام دهد. او باید به هر فرد بیش از ارزش مادی که از او دریافت می کند ارزش معنوی عطا کند، بطوریکه در هر معامله حیات رو به رشدی خلق شود. باید در ذهن خود به این اندیشه ی متعالی پایبند باشید که تفکر افزایشی و رو به رشد را به تمام کسانی که در تماس با آنها هستید منتقل سازید.

هر مرد و زنی که دستورالعمل های بالا را بکار بگیرند ثروتمند خواهند شد اما میزان آن ثروت ارتباط مستقیمی با دقت و وضوح آن تصویر ذهنی، ثبات هدف، پایداری و ایمان و عمق سپاسگزاری او دارد.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما

Www.Barande.Net

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

رضا امیری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام برنامه به زبان لاتیین این موضوع تاثیر در نتیجه ندارد.؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام و احترام خدمت شما جناب آقای امیری

لاتین بودن زبان برنامه و جملات هیچ تاثیری در نتایج دلخواه شما ندارد.

شما حتی می توانید جملات مورد نظر خود را به زبان فارسی در دسته بندی های جدید و دلخواه در برنامه وارد نمایید.

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی

 

سلیمان کبیری بهنام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاسگزارم. و تشکر مینمایم