چگونه متوجه شویم مسیر درست است؟

تعداد امتیاز: 0

چگونه متوجه شویم مسیر درست است؟

یکی از سوالاتی که در مسیر درخواست، پاسخ و دریافت خواسته ها برای من تکرار می شد این بود که آیا من تمرینها را به درستی انجام می دهم و آیا مسیر من برای دریافت خواسته ام صحیح است؟

این سوال و سوالات مشابه آن ممکن است برای شما هم مطرح شده باشد و پاسخ این است که شما باید در نتایج و اتفاقات بیرونی زندگی تان جواب این سوالات را پیدا کنید.

در این نوشته با ذکر یک مثال برای دریافت پول و ترقی در زمینه ی مالی موضوع را بررسی می کنیم و شما می توانید این مثال را در زمینه های مختلف دیگر تعمیم دهید و پاسخ سوالتان را پیدا کنید.

فرض کنید برای دریافت مبلغ مشخصی پول، شروع به هدفگذاری و تمرینهای لازم می کنید. این زمانی است که شما ممکن است از نظر مالی در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشید. روند کار به این صورت است که در شروع کار حوادث و اتفاقاتی که باعث خروج بی مورد پول از دست شما می شود کم کم از زندگی شما حذف شده و کم رنگ می شوند و تا جایی ادامه پیدا می کند که شما هیچ گونه هزینه ی برنامه ریزی نشده و غیر مترقبه ای نخواهید داشت. هزینه هایی اعم از تعمیر ناگهانی منزل، خرابی های احتمالی خودرو، ابتلا به بیماریهایی که نیاز به آزمایشهای گران قیمت دارند وغیره.

در مرحله ی بعدی و با ادامه ی تمرینها و توجه و تمرکز بیشتر بر درآمد و دریافت پول بیشتر، کم کم موقعیت هایی در زندگی شما بوجود می آیند که می توانید مایحتاج خود را به قیمت هایی کم تر و با دریافت تخفیف های بیشتر تهیه نمایید. کم کم متوجه می شوید که در مسیری قرار گرفته اید و به مسیرهایی هدایت می شوید که می توانید اجناس و خدمات مورد نیاز خود را با روشهایی که قبلا فکر آن را نکرده اید با قیمت هایی پایین تر تهیه کنید و اطرافیان شما با کمال میل حاضرند به شما تخفیف دهند.

در مرحله بعدی و با ادامه تمرینها کم کم در مسیرهایی قرار می گیرید که ورودی های شما رو به افزایش قرار می گیرند و بدون اینکه شما فعالیت خارق العاده ای انجام دهید، فقط با کمی تلاش بیشترواجرا کردن یک ایده ای که کاملا با شما و سبک زندگیتان همسو و هماهنگ است به درآمد بیشتر رسیده و پول بیشتری در دسترس خواهید داشت.

این روند به همین صورت ادامه خواهد داشت و شما با جدیت بیشتر و توجه و تمرینهای بیشتر در جهت هدف مالی تان، بیشتر و بیشتر با هدفتان همسو و هماهنگ و هم فرکانس خواهید شد و زمانی خواهد رسید که شما به هدف مالی خود رسیده اید و از آن عبور خواهید کرد و داشتن آن هدف مالی برایتان کاملا عادی و بدیهی خواهد بود.

در نتیجه مشاهده ی اتفاقات و تغییرات جزئی بیرونی در روند دستیابی به هدف اصلی می تواند بهترین تابلوی راهنما برای نشان دادن مسیر صحیح در روند دستیابی به اهدافتان باشد. نکته ی مهم این است که باید در طی انجام این تمرینها جدیت به خرج داده و به سادگی دست از تلاش بر ندارید.

با آرزوی موفقیت

محسن سلیمانی 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان