جهان ما شبیه ریموت کنترل تلویزیون

تعداد امتیاز: 1

جهان ما شبیه ریموت کنترل تلویزیون

دوره ی زمانی که در حال حاضر ما در آن زندگی می کنیم، دوره ای است که درصد زیادی از انسانهای حاضر در این سیاره زمین، به قدرت ذهن و ارتباط مستقیم ذهن و روش زندگی پی برده اند. زمانی است که بیشتر مردم می دانند برای بهتر زندگی کردن باید بهتر فکر کرد و بهتر اندیشید. قصد داریم برای بیان حقایقی در این باره از یک مثال واضح که تقریبا تمام ما آن را تجربه کرده ایم استفاده کنیم تا بتوانیم بخوبی حق مطلب را ادا کنیم.

حتما تا بحال از کنترل تلویزیون استفاده کرده اید. برای ایجاد هر تغییر در پخش برنامه هایی که از دستگاه تلویزیون در حال نمایش است ما کنترل تلویزیون را برداشته و با زدن دکمه ی مورد نظر تغییرات لازم را بر روی محتویات نمایش دستگاه تلویزیون انجام می دهیم.

اگر به دنبال یک برنامه ی خاص هستیم با ریموت کنترل شبکه ها را بالا و پایین می کنیم تا به شبکه و در نهایت برنامه ی دلخواهمان برسیم و اگر بخواهیم آنچه که در حال حاضر در حال پخش است را تغییر دهیم باز هم با استفاده از کنترل تلویزیون، شبکه را تغییر می دهیم و برای دریافت شبکه ای دیگر و برنامه ای بهتر جستجو می کنیم.

ارتباط بین دستگاه کنترل(از راه دور) و دستگاه تلویزیون از طریق اشعه ای ایست که از سمت دستگاه کنترل به سمت تلویزیون ارسال می شود و دستورات را از کنترل به سمت دستگاه تلویزیون می فرستد و تلویزیون هم بی هیچ چون و چرایی آن دستور را اجرا می کند.

مثلا اگر قرار است کانال تلویزیون به شماره 6 تغییر کند فقط کافیست دکمه شماره 6 روی ریموت فشرده شود، با فشرده شدن این دکمه کانال تلویزیون به شماره 6 تغییر پیدا می کند. برای تلویزیون هیچ اهمیتی ندارد که چه کسی و به چه علت و به چه صورتی این دکمه را فشرده است. اصلا مهم نیست که یک سیاه پوست دکمه را فشرده یا یک سفید پوست. مهم نیست شخص کودک بوده یا کهنسال . مهم نیست زن بوده یا مرد یا اهل کجای سیاره ی زمین. مهم نیست با دست فشرده شده یا بوسیله ی پا یا حتی در اثر برخورد شیء دیگری با ریموت، تصادفاً دکمه شماره 6 فشرده شده است. آنچه مهم است این است که این دکمه ی خاص روی کنترل فشرده شده و طبق قانون(دستورات و قوانین وضع شده برای کنترل و تلویزیون)حتما و حتما باید شبکه ی تلویزیون به شماره 6 جابجا شود.

همین مثال در زندگی ما انسانها هم حکم فرماست. هر کدام از ما انسانها مانند یک دستگاه ریموت کنترل عمل می کنیم که محتویات ذهن، رفتار وصحبت هایمان را در قالب سیگنالها یا فرکانسهای ذهنی به جهان اطراف که مانند یک دستگاه تلویزیون غول پیکر تصاویر زندگیمان را به ما نشان می دهد ارسال میکنیم.

جهان اطراف ما هیچ اهمیتی نمی دهد که شما چرا و به چه دلیل فرکانسهای مثبت یا منفی به آن ارسال می کنید. جهان هوشمند اطراف ما فقط می داند که شما با ارسال این فرکانسهای ذهنی چه نوع اتفاقات و تجربیاتی را می خواهید داشته باشد و آنها را تجربه کنید.

 با ایجاد تغییر در ذهن خود، کانال زندگی شما (موقعیت، شرایط، امکانات، اتفاقات و اطرافیان) شما تغییر کرده تا شما اتفاقاتی را که با تغییر در افکارتان درخواست کرده بودید را در صفحه ی عظیم زندگیتان به وضوح تماشا کنید.

اگر در بخشهایی از زندگیتان که باب میل شما نیست، می خواهید تغییراتی ایجاد کنید، لازم نیست با زمین و زمان بجنگید. بلکه در مرحله ی اول باید نوع نگرش و فکر خود را تغییر دهید که باعث می شود کانال فکری خود را تغییر دهید تا فرکانسهای ذهنی شما تغییر کرده و محتویات و افراد و شرایط و اتفاقات زندگی شما در پرده ی نمایش زندگی شما تغییر کنند.

این تغییرات،  از شما و از راههای بسیار کوچک مانند تمرکز و توجه به آنچه که واقعا به دنبال آن هستید اتفاق می افتد. مطمئن باشید اگر تا آخر عمرتان مانند گذشته فکر و عمل کنید هرگز اتفاق جدیدی در زندگیتان تجربه نخواهید کرد چون تا وقتی دکمه ی جدیدی روی کنترل فشرده نشود، کانال تلویزیون تغییر نخواهد کرد.

ایجاد تغییرات جدید در نحوه ی نگرش به اتفاقات اطراف در ذهن ناخودآگاه شکل می گیرد. شناخت ذهن ناخودآگاه مانند بدست گرفتن یک عصای جادویی برای ایجاد تغییر در هر گوشه از زندگی است. ما در کتاب برنده به نحو احسن در مورد روشهای توجه و تمرکز بر خواسته ها و تغییرات برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه برای ایجاد فرکانسهای جدید بصورت مفصل صحبت کرده ایم. برای ایجاد تغییر در زندگیتان و تغییر در آن بخشهایی از زندگیتان که نیاز به تغییر دارند می توانید از محتویات این کتاب بهره ببرید. آنچه بدنبال ان هستید را می توانید در سطرهای این کتاب ارزشمند بیابید.

برای هر تغییر باید تلاش کرد و برای انسانی که هیچ تلاشی نمی کند حاصلی وجود ندارد.

 

تغییر فرکانسهای ذهنی

 

 

 

 

 

 

با آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما

محسن سلیمانی

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان