ضمیر ناخودآگاه، کنترل پنل ذهن ماست

تعداد امتیاز: 0

ضمیر ناخودآگاه، کنترل پنل ذهن ماست

این روزها اکثر افراد با سیستم عامل ویندوز، اندروید یا IOS سر و کار دارند و می دانند که برای انجام بهینه ی وظایف محول شده به این سیستم ها، لازم است بخش کنترلگر (کنترل پنل- Settings) آنها به صورت صحیح تنظیم شده باشد. کنترل پنل مرکز فرماندهی برای هماهنگی بخش های مختلف یک سیستم اعم از سخت افزار، نرم افزار های سیستمی، برنامه ها، ارتباطات و غیره است.

اگر ذهن را بعنوان یک سیستم در نظر بگیریم که بصورت کلی و اجمالی، وظیفه ی دریافت ورودی ها، پردازش اطلاعات و خلق تصمیمات و رفتارها را بر عهده داشته باشد و مانند سیستم عامل ویندوز در کامپیوتر عمل کند آنگاه ضمیر ناخودآگاه نقش کنترل پنل این سیستم را خواهد داشت.

اینکه با ورودی ها چه برخوردی شود و از چه زاویه ای به آنها نگاه شود یا اینکه در مورد هر کدام چه تصمیمی اتخاذ شده یا چه واکنشی به آنها نشان داده شود، بستگی مستقیم به شکل تنظیماتی است که در ضمیر ناخود آگاه ما ایجاد شده است.

در واقع این ضمیر ناخودآگاه ماست که مانند موتور محرک یا قلب تپنده ی ذهن ما، سیستم ذهن مان را کنترل کرده و با استفاده از محتویات خودش، شامل عقاید، باورها و نگرشهای ایجاد شده در طول زندگی، فرکانسها یا ارتعاشات ذهنی را ایجاد کرده و به جهان پیرامون ارسال می کند. این تنظیمات ضمیر ناخودآگاه ماست که به ما می گوید در برابر فلان برخورد یا فلان اتفاق یا فلان صحبت طرف مقابل چه برداشتی بکنیم و یا چه واکنشی نشان بدهیم. این تنظیمات ضمیر ناخودآگاه است که به ما می گوید از لحاظ مالی، سلامتی، روابط، شغل، موقعیت اجتماعی، معنویت، ارتباطات خانوادگی و غیره در چه سطحی هستیم و ما دقیقا همین سطح را در زندگی مان تجربه می کنیم.

نکته جالب اینجاست که ما خودمان این تنظیمات را انجام داده ایم اما در بسیار از مواقع این اتفاق بصورت ناخودآگاه یا غیر ارادی رخ داده و بواسطه ی آنچه از بیرون از خودمان دریافت کرده ایم انجام شده است.

اگر ما اعتقاد داریم که زندگی سخت است و باید رنج کشید، در واقع در بخش کنترل پنل ضمیر ناخودآگاه خودمان، در قسمت سبک زندگی، گزینه ی سخت و رنج آور بودن زندگی را تیک زده ایم. اگر ما اعتقاد داریم که گناهکاریم، در واقع در بخش کنترل پنل ذهنمان(ضمیر ناخودآگاه) گزینه ی پاک و نزدیک بودنمان به خداوند را غیر فعال کرده ایم. اگر ما از سلامت جسمی کامل و عالی برخوردار نیستیم در واقع این موضوع را پذیرفته ایم که بیماریم و این چیزی نیست جز اینکه در بخش کنترل پنل ذهنمان بخش بیماری جسمی را فعال کرده ایم.

 

ضمیر ناخودآگاه کنترل پنل ذهن ماست

برای اینکه متوجه شویم در ذهن ما چه مواردی فعال (تیک زده شده) و چه مواردی غیر فعال است فقط کافیست به خودمان و زندگی مان نگاه کنیم و ببینیم در کدام بخش از زندگی مان عالی هستیم و در کدام بخش ها احساس کمبود یا عدم کیفیت لازم را احساس می کنیم.

برای داشتن یک زندگی ایده آل باید یک ذهن ایده ال داشت و برای یک ذهن ایده آل باید کنترل پنل ذهن مان یعنی ضمیر ناخودآگاه مان بصورت ایده آل تنظیم و برنامه ریزی شده باشد.

منظور از برنامه ریزی و تنظیمات ایده آل این است که بتوانیم نگرشهای صحیح و درست و باورهای قوی و قدرت بخش و سالم و هماهنگ با ساز و کار جهان و همسو با خوشبختی و رفاه و آرامش را در ضمیر ناخودآگاه مان بپرورانیم و از ثمرات و نتایج آن بهره مند شویم.

بهترین باورها آنهایی هستند که به شما حس امید، عشق، لذت، شادی و موفقیت، رشد و پیشرفت، احساس امنیت و آزادی و رفاه و خلق خواسته ها و رویاها را می دهند و کمک می کنند تا بصورت واقعی این پارامتر ها را در زندگی تان تجربه کنید.

شناخت و ایجاد این باورها در ضمیر ناخودآگاه بر عهده ی خود شماست تا بهترین ها را شناسایی کرده و در ناخودآگاهتان ایجاد کنید اما اگر نیاز به راهنمایی یا داشتن لیستی از عالیترین و ایده آل ترین باورها دارید می توانید حدود 1000 باور قدرت بخش و ایده آل برای تنظیم یک ضمیر ناخودآگاه فوق العاده و ایده آل را در نرم افزارهای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه که بهمراه کتاب برنده است پیدا کنید. این نرم افزار مخصوص نصب روی ویندوز بوده و به زبان انگلیسی بیشتر از 700 باور ایده آل را در خود دارد که برای ارسال آنها به ضمیر ناخودآگاه شخصی که با کامپیوتر کار می کند طراحی شده است و همچنین 9 عدد اپلیکیش صوتی مخصوص اندروید در 9 موضوع اصلی اعم از ثروت، عشق، روابط عالی، سلامتی و ایجاد احساس عالی و غیره  به زبان انگلیسی نیز وجود دارد که همه ی این برنامه ها بصورت یک پکیج بهمراه کتاب برنده به خریداران تقدیم می شود.

مطالعه ی کتاب برنده و مرور باورهایی که در برنامه های ضمیمه آمده است، شروع یک زندگی جدید با تغییر اوضاع و شرایط به شکل دلخواه شما خواهد بود. بعد از مطالعه ی کتاب و شناخت ساز وکار ضمیر ناخودآگاه و شناخت نحوه ی تنظیمات آن، با هر آنچه امروز هستید فاصله ی زیادی خواهید گرفت و تغییر در جوانب مختلف زندگی تان را لمس خواهید کرد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

محسن سلیمانی

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

mahdi javanmard در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام به دوست خوب و عزیزم آقای محسن سلیمانی. دوست خوبم بابت مقاله عالی که گذاشتی صمیمانه متشکرم . دوستت دارم دوستت دارم دوستت دارم. دوست عزیزم یه سوالی برای من پیش آمده. من قبلا کتاب برنده و نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه همراه کتاب را دریافت کردم.با توجه به متن بالا آیا لازم هست که دوباره نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را دریافت کنم؟ منظورم اینه که آیا چیز جدیدی یا لیست جدیدی از باورها را در نرم افزار وارد کردی یا نه. چون نرم افزاری که من دارم فقط باورهایی به زبان انگلیسی داره. دوستت و دوستدارت. همواره پیروز و شادکام و ثروتمند و سلامت باشی.

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود بر دوست عزیزم آقا مهدی گل

خیلی خوشحالم و لذت میبرم از این همه انرژی مثبت ناب

9 عدد اپلیکیشن اندرویدی به مجموعه اضافه شده که عالیترین باورها و پیامهای ذهنی رو بصورت صوتی و به زبان انگلیسی در خودش داره.

اینو اضافه کردم برای اوناییکه با ویندوز زمان زیادی رو نمیگذرونند.

خودم برنامه ها رو روی موبایلم نصب کردم و اجراشون میکنم، برنامه شروع به پخش صداها میکنه و من صدای موبایل رو تا کمترین حد ممکن قرار میدم(مثلا 8 درصد) و گوشی رو میزارم کنارم یا داخل جیبم و به کارهام میرسم. شبها هم در حالتی که بتونم به زور صداشو بشنوم میزارم کنار تخت و میخوابم.

یکی دوبار برای شروع برنامه رو اجرا کردم و هر کلمه ای رو که نمیدونستم برای خودم ترجمه کردم و تاثیر فوق العاده ش رو روی ذهنم درک کردم. بعدا روش بالا رو در پیش گرفتم تا وقتی بصورت خودآگاه مشغول کارهام هستم یا حتی خواب هستم، ضمیرناخودآگاهم از طریق حس شنوایی برنامه ریزی بشه و ورودی های عالی به ذهنم بیاد و اثرات ورودی های مخرب روزانه (محیط، اجتماع، محل کار، محل تحصیل، رسانه، دوستان و ...) رو از بین ببره.

روش خوبیه، پیشنهاد میکنم امتحانش کنی.

کافیه بری داخل پروفایلت و از فایلهای موجود در حساب کاربری ت، دانلودشون کنی.

پیوسته دلت شاد و لبت خندان باد

 

mahdi javanmard در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام به دوست خوب و گرانقدر و عزیزم . من داخل پروفایلم رفتم و تمام گزینه های پروفایلم را جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم به جز فاکتور خرید آنلاین کتاب برنده . دوست عزیزم لطفا من را بیشتر راهنمایی کن . با تشکر فراوان . دوستت و دوستدارت. همواره پایدار و سلامت و شاد و ثروتمند باشی.

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود بر آقا مهدی

وارد پروفایل که‌شدی، از کادر مشکی رنگ پایین صفحه، بخش «سفارشات من» رو انتخاب میکنی و در این قسمت، «اطلاعات بیشتر» رو کلیک میکنی و بعد تمام لینک های دانلود محصولات قرار دارند. هر موقع هم که محصولات اضافه یا بروز میشن، این لینک ها آپدیت میشه.

موفق و رو به رشد باشی