احساس لیاقت آرزوها

تعداد امتیاز: 2

احساس لیاقت آرزوها

خلایق هرچه لایق !

هفته ی پیش یکی از دوستانم ماجرای شخصی را تعریف میکرد که :

با شور و شوق و شدت زیادی خواهان خرید یک اتومبیل صفر کیلوتر خارجی بود. او حدود 15 سال مرتبا با ماشینهای کهنه و قدیمی رانندگی میکرد و داشتن ماشین صفر خارجی برایش یک معجزه می نمود. حدود یک سال برای این خواسته تلاش و نذر و نیاز میکرد. بعد از یکسال که همه چیز دست به دست هم داده بود و شخص مورد نظر، صاحب ماشین شد، بعد از دوهفته به ناگهان تصمیم قطعی فروش ماشین را داشت. هر چه خانواده و اطرافیان از او می پرسیدند که علت چیست، جوابهایی میداد مثل : من را چه به این ماشین ها ، چشمم میزنن، فردا پشت سرم حرف میزنن، فردا میگن دزدی کرده، ثروت آدمو کور میکنه، از سر من زیاده و ...

و بالاخره ماشین به طرز عجیبی با قیمت بسیار نازل و با ضرر زیادی برای صاحب ماشین به فروش رفت و او مجددا یک ماشین دهه ی شصت (شمسی) قدیمی خرید و با رضایت و طیب خاطر سوار می شد و احساس خوبی داشت.

مدتها قبل، یکی از اساتید موفقیت در یکی از سمینارها تعریف میکرد که : یکی از شاگردانم طی یک سود عالی در تجارت خود، ظرف مدت کوتاهی توانسته بود یک آپارتمان بسیار شیک و مجهز بخرد. خریدار بعد از خرید آپارتمان با خود فکر میکرده که مردم طی سالهای سال تلاش و زحمت نمیتوانند چنین آپارتمانی را بخرند ولی من به سرعت این کار را انجام دادم. نکنه من اشتباه کردم، نکنه من لیاقت این آپارتمان را نداشته باشم و... و آن آپارتمان با یک اشتباه مهلک از دست صاحبش خارج شد و به فروش رفت.

همین نزدیکی ماجرایی اتفاق افتاد از این قرار که شخصی که 30 سال بود سوار ماشین مستعمل و کهنه میشد و مدام از فقر و تنگدستی حرف میزد و عبارت " وضع بده، زندگی سخته " از عبارت ها و تکیه کلام های محبوبش بود، به تازگی با شرایط لیزینگی صاحب ماشین صفر شده بود. او خود را ثروتمند و رو به رشد می دید تا اینکه ظرف دو ماه، سه بار تصادف کرد و تمام آن ماشین را با کل پس اندازش صرف هزینه ی خسارت تصادف هایش کرد.

از این داستانها من بسیار شنیده و یا از نزدیک شاهدش بوده ام. آیا می دانید دلیل رخ دادن این اتفاق ها چیست؟

این اتفاقها به این دلیل رخ می دهند که " ذهن ناخودآگاه این افراد برای فقر و سختی کشیدن برنامه ریزی شده است. آنها برنامه ریزی شده اند تا در وضعیت فقر و سختی بمانند و اگر اتفاقی افتاد که باعثِ رشد آنها شد، مجددا با بروز یک اتفاق منفی جلوی رشد آنها گرفته شده و به حالت اولیه برگردانده شوند. آنها در پشت پرده ی ذهن شان احساس لیاقت و شایستگی داشتن نعمت های خوب را ندارند و  چون ذهن شان به این صورت می اندیشد، در رفتارشان اعمال شده و منجر به از دست دادن چیزهای خوب میشود. "

چون رخدادها و نتایج زندگی آنها بر اساس همین برنامه ریزی اتفاق می افتد، در نتیجه هر چقدر هم که افراد بخواهند به سمت رشد و پیشرفت قدم بردارند، در نهایت به هیچ نتیجه ای نمیرسند و همیشه "هشت شان گرو نه شان" است.

قدم اول برای موفقیت و تغییر زندگی به سمت رشد و بهتر شدن در تمام جوانب، تغییر برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است. ما این اصول را در کتاب برنده بصورت کامل شرح داده ایم و نرم افزار های رایگان برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه را هم برای شروع این کار در قسمت دانلودهای رایگان سایت برای علاقه مندان تهیه کرده ایم تا شما قدم هایتان را محکم و اصولی بردارید. برای شروع، باید ضمیرتان و نحوه ی کارکرد آن را بخوبی بشناسید و سپس برنامه ریزی آن را به بصورت دلخواهتان تغییر دهید.

برای درک بهتر و بیشتر چگونگی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، یک ویدئو بسیار جالب و آموزنده از استاد قوانین موفقیت آقای باب پراکتور که به همت تیم هشیاری برتر، زیر نویس شده، برای دانلود در قسمت دانلودهای رایگان قرار داده ایم. این ویدئو کمک بسیار زیادی به شناخت و درک نحوه ی عملکرد ضمیرناخوداگاه به شما خواهد کرد. سایت برنده دانلود این ویدئو را به همراه نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و کتاب برنده را به شما توصیه و پیشنهاد می کند.

اگر این مطلب را مفید یافتید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

با آرزوی بهترین ها برای شما

محسن سلیمانی  

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان