کتاب الکترونیکی برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی ناخودآگاه

تعداد امتیاز: 2

 کتاب الکترونیکی  برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی  ناخودآگاه

خرید محصول کتاب الکترونیکی برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی ناخودآگاه

برنده، چگونه راز(قانون جذب)، زندگیم را تغییر داد

داستانهای واقعی از زندگی  انسانهای واقعی 

خرید دانلودی محصول با قیمت 39,000 تومان

جهان هستی مانند یک برنامه ی کامپیوتری غول آسا عمل می کند که شامل توابع و قوانین خاص، ثابت و غیرقابل تغییر هستند. قوانینی مانند قوانین فیزیک، شیمی، زیست شناسی، قوانین جذب و غیره.

در واقع ما در جهانی قانونمند زندگی می کنیم که اگر قواعد و قوانین آن را بخوبی درک کنیم، می توانیم به عالی ترین شکل از موهبت ها و امکانات موجود در این جهان بهره مند شویم.

برای جهان اصلا مهم نیست که چه کسی در حال ارسال چه نوع فرکانسهایی می باشد. کائنات فقط و فقط سیگنالهای ذهن بشر را دریافت کرده و بدون توجه به مفید یا مضر بودن این سیگنالها، شرایط، انسانها و اتفاقات هماهنگ و هم تراز با این سیگنالها را به سمت زندگی شخص می فرستد.

در واقع زندگی در هر لحظه، در حال پاسخ دادن به درخواست های ماست و این ما هستیم که اتفاق های زندگیمان را میسازیم.

همانطور که در ریاضیات حاصل جمع عدد 5 و 3 عدد 8می شود و هیچ عدد دیگری نمی تواند باشد، در برنامه ی عظیم هستی نیز وقتی انسانی در ذهنش خواسته ای را تصور می کند و فرکانسهای آن خواسته را به سمت هستی بی کران می فرستد و در ذهنش عمیقا باور دارد که خواسته اش حقیقی و در دسترس اوست، جهان چاره ای ندارد جز اینکه این شخص را به آن خواسته برساند و غیر از آن چیزی نمی تواند باشد و راهها را برای رسیدن این شخص به خواسته اش به همان صورت که در ذهنش دیده و تجسم کرده، هموار کند.

برای هستی هیچ زحمت و دردی وجود ندارد. برای جهان هیچ احساس زیاده خواهی و حرص و طمعی تعریف نشده است. جهان موظف است و برنامه ریزی شده تا خواسته های انسانها را در کمال خضوع و با کمال میل و با نهایت احترام در اختیار آنها قرار دهد.

جهان بسیار مشتاق است تا با برآورده کردن رویاهای انسانها به  او خدمت کرده و به انسانها در حرکت رو به رشد آنها کمک کند.

بنابراین مشتاقانه و با ایمان کامل بخواهید، طلب کنید تا بستانید. اگر از جهان نخواهید جهان نمی داند که چه چیزی را باید در اختیار شما قرار دهد.

نتیجه ی نهایی خواسته هایتان را در ذهنتان تصور کنید. درباره ی خواسته هایتان بنویسید و صحبت کنید. به این فکر کنید اگر همین الان خواسته ی شما برآورده می شد، همین الان چه احساسی داشتید؟؟ این احساس را با تمام وجود درک کنید و تا می توانید در آن احساس ناب باقی بمانید.

با انجام صحیح این تمرینها شما در حال ارسال فرکانسهای مناسب و درست به سمت جهان هستید و جهان موظف است به این فرکانسها پاسخ دهد. فارغ از اینکه شما که هستید و چه شرایطی دارید. مهم فقط این است که شما چه فرکانسی را می فرستید.

درست مانند زمانی که شما پژواک صدای خود را از کوه می شنوید یا تصویر حرکت خود را در آینه ی روبروی خود می بینید. کوه چاره ای ندارد جز اینکه به صدای شما واکنش نشان دهد و آن را سمت شما برگرداند. آینه چاره ای ندارد جز اینکه تصویر هر حرکت شما را به سمت شما منعکس کند.

جهان هم چاره ای ندارد جز اینکه به فرکانسهای صحیح ذهن شما در مورد خواسته ها و رویاها و اهدافتان، هر چه که می خواهد باشد یا هر چقدر هم که بزرگ بنظر بیاید پاسخ داده و آن را برای شما به انجام برساند.

این یک آفرینش دقیق و بسیار هوشمند است. وقتی شما شروع به استفاده ی از قوانین حاکم بر جهان موفقیت ها و پیشرفت می کنید، آرام آرام نحوه ی استفاده ی از آن را خواهید آموخت و کنترل کامل زندگی خودتان و اتفاقهای آن را در دست خواهید گرفت. شما می آموزید که چطور ناخواسته ها را از زندگی خود حذف و در آغوش رویاها و اهدافتان محقق شده ی خود آرامش بگیرید.

در کتاب برنده، خواهید آموخت که چگونه برای هر خواسته ای، فرکانسهای صحیح و درست را به جهان اطراف خود ارسال کنید. در واقع می آموزید که چگونه درست و صحیح طلب کنید تا جهان هم بصورت دلخواه شما به شما پاسخ درخور و شایسته بدهد.

در این کتاب داستانهای واقعی بسیار زیبا و انگیزه بخش، از مردم واقعی در سرتاسر جهان که این قوانین الهی را آموخته و آن را در زندگیشان به کار برده اند، خواهیم خواند و خواندن سرگذشت و اتفاقات زندگی آنها باورهای ضمیرناخوداگاه شما را برای نیل به اهدافتان برنامه ریزی خواهد کرد.

نویسنده: محسن سلیمانی- ناشر : اصفهان، نقش نگین-مشخصات ظاهری: 216 صفحه، مصور- رده بندی دیویی:289/98  شابک: 8-134-329-600-978     --       رده بندی کنگره:41395ب8س/BF639   --  شماره کتابشناسی ملی: 4200583

 

بهمراه این کتاب، نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه بعنوان هدیه ی خرید، خدمت عزیزان تقدیم می گردد. این نرم افزار مخصوص نصب روی ویندوز(تمامی ورژن های ویندوز) می باشد. این نرم افزار، برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما را در دست گرفته و با ارسال باورها و عقاید صحیح و درست به ضمیرناخودآگاه شما، پایه ها و اساس باورهای شما را برنامه ریزی کرده و راه را برای دستیابی به اهداف ماندگار و همیشگی را برای شما باز خواهد کرد.

این برنامه بصورتی طراحی شده که شما همزمان با اینکه از سیستم خودتان استفاده می کنید، مثلا در حال تماشای فیلم، وب گردی، بازی، طراحی، مطالعه، اموزش و غیره هستید، ضمیرناخوداگاه شما با باورهای درست و تقویت کننده برنامه ریزی می گردد.

این برنامه کاملا انعطاف پذیر بوده و می تواند به دلخواه شما برای تقویت و اصلاح نگرشهای ذهنی شما توسط خود شما برنامه ریزی شود.

درواقع این شما هستید که برنامه را تنظیم می کنید که ضمیرناخودآگاه شما را در چه مواردی تقویت یا اصلاح کنند.

مواردی همچون، افزایش اعتماد به نفس، افزایش قدرت حافظه و یادگیری، ترک سیگار و الکل، افزایش جذابیت ، از بین رفتن خجالت و کم رویی، افزایش قدرت و هوش مالی، از بین بردن انواع ترس و استرس ها و ده ها مورد دیگر.

این برنامه یکی از موثر ترین روشها برای هماهنگی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه برای دستیابی به اهداف و هماهنگ کردن این دو قدرت ذهن می باشد.

ضمنا، نه عدد از بهترین اپلیکیشن های اندرویدی صوتی برای برنامه ریزی ذهن و کنترل احساسات با موضوعات ثروت و پول، سلامتی جسم، روح و روان، عشق، سپاسگزاری و لذت از زمان و تنظیم سیستم احساسات در هنگام صبح و شب، ایجاد باورهای مثبت و ایده آل برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه بصورت هدیه، برای دوستان در نظر گرفته شده که این نه (9) برنامه نیز با موارد بالا مجموعا در یک پکیج خدمت دوستان تقدیم می شود. این برنامه ها به زبان لاتین بوده و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی مختصری به زبان انگلیسی دارند بسیار جذاب خواهد بود و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی چندانی به زبان انگلیسی ندارند، با یک تیر دو نشان را هدف خواهند گرفت. این برنامه ها، هم باعث بهبود زبان انگلیسی آنها شده و همزمان عقاید ایده آلی برای ایجاد شرایط ایده آل در زندگی را در ضمیرناخودآگاهشان ایجاد خواهند کرد و از نتایج فوق العاده ی آن بهره مند خواهند شد.

شما می توانید، کتاب الکترونیک برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و اپلیکیشن های صوتی اندرویدی را از همین صفحه دانلود و چکیده ی موثرترین روشهای درخواست و انتقال رویاها و اهداف به صحنه واقعی زندگی را مطالعه نمائید.

خرید محصول کتاب الکترونیکی برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی ناخودآگاه

برنده، چگونه راز(قانون جذب)، زندگیم را تغییر داد

داستانهای واقعی از زندگی  انسانهای واقعی 

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

حسین شهرانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام چرا نمی شه نوشته اضافه کرد

من این محصول را در تاریخ 1398/03/16 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام، وقت شما بخیر

بهمراه کتاب و نرم افزار، فایل راهنمای فارسی تنظیمات برنامه قرار دارد. لطفا برای تنظیمات برنامه، راهنمای سریع برنامه را مرور بفرمایید.

تنظیمات بسیار ساده هستند اما اگر با این حال مشکلی بود ما برای پاسخگویی و‌حل آن در خدمتیم.

با آرزوی سعادت و بهروزی برای شما

فرنگیس فلاحتی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با درود و سلام.
من کتاب الکترونیکی برنده رو خریداری کردم به همراه نرم افزار برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه. لود کردم ولی متاسفانه برای ویندوز 10 اجرا نمیکنه.نوشته برای ویندوز فون.
لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم ازین نرم افزار برای ویندوز 10 استفاده کنم؟سپاسگزار میشم.

من این محصول را در تاریخ 1397/05/14 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام واحترام خدمت شما

شمامیبایست نسخه ی ویندوز که بهمراه کتاب میباشد را نصب نمایید.

نسخه ی ویندوز فون که اشاره کردید، برای موبایلهایی با سیستم عامل ویندوز میباشد.

راهنمایی های لازم به ادرس ایمیل شما ارسال گردید. نصب را طبق راهنمایی ایمیل انجام دهید و از برنامه لذت ببرید.

از اینکه در جمع برنده ها هستید، خوشحالیم

جعفر نجفی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام جناب سلیمانی. بنظرم خیلی الهام بخش هست زمانی که شما از بیو گرافی خودت و چگونگی استفاده از قانون جذب (بخصوص که کی بودی و حالا کی شدی البته بصورت کاملا صادقانه) در مورد زندگی خودتون بنویسین. اینطوری خودتون پیام خودتون میشین. لطفا اگه امکان داره از خودتون بگین البته تو این مسیر فقط قسمتهای موفقیت خالصش و گلچین نکنین هر انچه بوده و هست بنویسین