مقالات

بازی زندگی و راه این بازی

بازی زندگی و راه این بازی

بیشتر مردم زندگی را میدان جنگ می‌دانند، اما زندگی جنگ نیست، زندگی بازی است.

ضمیر ناخودآگاه، کنترل پنل ذهن ماست

ضمیر ناخودآگاه، کنترل پنل ذهن ماست

کارایی عالی ذهن در گروی تنظیمات ضمیر ناخودآگاه است 

گفتگوهای روزانه ی ذهن من

گفتگوهای روزانه ی ذهن من

در ذهن من چه خبر است؟ این گفتگوهای ذهنی از من چه می خواهند؟

کار و تلاش فیزیکی یا ذهنی؟ مساله این است...

کار و تلاش فیزیکی یا ذهنی؟ مساله این است...

رابطه و تاثیر تلاش و پشتکار با سرعت دستیابی به اهداف. کار و نلاش فیزیکی چقدر برای رسیدن به اهداف ما تاثیر دارد؟ کار و تلاش فیزیکی یا کار و تلاش ذهنی؟

شکرگزاری، قطب نمای احساسات

شکرگزاری، قطب نمای احساسات

شکرگزاری تنها یک احساس نیست بلکه یک قدرت است.  بودن در حالت قدردانی باعث می شود سریعتر به آنچه در سر دارید برسید. سپاسگزاری، راهها را هموار و درها را میگشاید. ممنون بودن از زندگی، یکی از چهار احساس عالی بشری است.

آخه چطوری به هدفم برسم؟

آخه چطوری به هدفم برسم؟

میدونم چی میخوام ولی نمیدونم چطوری بهش برسم

آخرین محصولات

مشاهده همه
 کتاب الکترونیکی  برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی  ناخودآگاه

کتاب الکترونیکی برنده بهمراه نرم افزار پیشرفته برنامه ریزی ناخودآگاه

دانلود کتاب الکترونیکی برنده بهمراه این کتاب، نرم افزار پیشرفته ی برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه بعنوان هدیه ی خرید، خدمت عزیزان تقدیم می گردد. این نرم افزار مخصوص نصب روی ویندوز(تمامی ورژن های ویندوز) می باشد. این نرم افزار، برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما را در دست گرفته و با ارسال باورها و عقاید صحیح و درست به ضمیرناخودآگاه شما، پایه ها و اساس باورهای شما را برنامه ریزی کرده و راه را برای دستیابی به اهداف ماندگار و همیشگی را برای شما باز خواهد کرد. مواردی همچون، افزایش اعتماد به نفس، افزایش قدرت حافظه و یادگیری، ترک سیگار و الکل، افزایش جذابیت ، از بین رفتن خجالت و کم رویی، افزایش قدرت و هوش مالی، از بین بردن انواع ترس و استرس ها و ده ها مورد دیگر. ضمنا، نه (9) اپلیکیشن اندرویدی صوتی برای برنامه ریزی ذهن و کنترل احساسات با موضوعات ثروت و پول، سلامتی جسم، روح و روان، عشق، سپاسگزاری و لذت از زمان و تنظیم سیستم احساسات در هنگام صبح و شب بصورت هدیه، برای دوستان در نظر گرفته شده که این شش برنامه نیز با موارد بالا مجموعا در یک پکیج خدمت دوستان تقدیم می شود. این برنامه ها به زبان لاتین بوده و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی مختصری به زبان انگلیسی دارند بسیار جذاب خواهد بود و برای آن دسته از عزیزانی که آشنایی چندانی به زبان انگلیسی ندارند، با یک تیر دو نشان را هدف خواهند گرفت. هم باعث بهبود زبان انگلیسی آنها شده و همزمان عقاید تازه ای را تمرین کردن با برنامه در ضمیرناخودآگاهشان ایجاد خواهند کرد و از نتایج فوق العاده ی آن بهرهمند خواهند شد.