درباره ما

تعداد امتیاز: 1

آقای محسن سلیمانی، از سال 1386 با شروع مطالعه در زمینه های قوانین جذب و نحوه ی کارکرد ضمیر ناخودآگاه و قوانین حاکم بر زندگی انسان، به نتایج بسیار عالی در زمینه های مختلف زندگیشان اعم از مالی، روابط و معنویت، سلامتی و ... رسیدند. ایشان پس از پیگیری مطالعات و تحقیقات و شرکت در کارگاه ها و سمینارهای اساتید بزرگ و نام آور ایرانی و مطالعه آثار مفید اساتید موفقیت غیر ایرانی، توانستند قانون جذب را با روش و آداب و فرهنگ زندگی ایرانی تلفیق و به زبانی ساده و قابل فهم برای همه در اثری جذاب و کاربردی با عنوان برنده  به رشته ی تحریر درآورده و به چاپ برسانند.

این کتاب با بهره گیری از دهها کتاب، مقاله، کارگاه و سمینارهای مختلف و همچنین داستانهای واقعی از مردم سراسر جهان، به اثری نو، جذاب و کاربردی تبدیل گشته و حاصل سالها مطالعه و تحقیق نویسنده میباشد.

این کتاب به روشنی مساله و مشکل اصلی انسان ها، در مسیر دست یافتن به خواسته ها را بررسی کرده و به این سوال اساسی که چرا عده ای نتوانسته اند آنطور که باید و شاید از قانون جذب که قانون الهی و کیهانی این سیاره است بهره ببرند و زندگی خودشان را به آن روش که دوست دارند رقم بزنند.

در این کتاب به ما یادآوری میشود، برای دست یافتن به هر خواسته ای، یک وظیفه بر عهده ی انسان است و یک وظیفه بر عهده ی جهان هستی. جهان که توسط ذات قدرتمند خداوند طراحی شده، بدون هیچ عیب و نقصی و در کمال دقت و بخشندگی و بی طرفی، تمام وظیفه اش را در قبال هر خواسته ی انسان ها هر چه که باشد، به بهترین شکل انجام میدهد. این ما هستیم که باید درست و اصولی وظیفه مان را برای دریافت هر خواسته و هدفی در این جهان انجام دهیم.

این کتاب به ما می آموزد که چطور به روش درست درخواست کنیم و چطور وظیفه ی خودمان را برای رسیدن به هر خواسته ای به درستی و تمام و کمال انجام دهیم تا جهان هم به درستی و کامل به آن پاسخ داده و آن را تقدیم ما کند.

وبسایت برنده دات نت، در سال 1395 شروع به کار کرده است. در این وبسایت کتاب "برنده"  که در سال جاری به چاپ رسیده برای علاقه مندان ارایه میگردد. این وبسایت قصد دارد با تولید محتوای نو، تمامی دستاوردها و نوشته های نویسنده را برای علاقه مندان در فرمت های مختلف ارایه نموده و بهترین و عالیترین مقالات مربوط به قوانین جذب و موفقیت را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

همچنین سعی شده تا کتابهایی که در زمینه ی موفقیت و کارکرد ضمیر ناخودآگاه در کشور عزیزمان ایران به چاپ رسیده است، بصورت خلاصه و مفید و رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گیرد تا ضمن آشنایی علاقه مندان با موضوعات کتابها، سهمی در ارتقاء سطح مطالعه و دانش هم میهنانمان داشته باشیم.

امیدواریم با استعانت از پروردگار مهربان و حمایت و راهنمایی شما عزیزان، بتوانیم تاثیر مثبت و فراگیری در زندگی مردم خوب و فهیم ایران و انسانهای علاقه مند به پیشرفت و موفقیت در زندگی، داشته باشیم.

تمام محصولات سایت "برنده دات نت" فقط مخصوص فرد و خانواده فردی است که بهای آن را پرداخته است. در غیر این صورت استفاده از محصولات قانوناً و شرعاً غیر مجاز و حرام می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان