تصویر یک برنده -- از خودتان چه تصویری در ذهن دارید؟

تعداد امتیاز: 1

تصویر یک برنده   --   از خودتان چه تصویری در ذهن دارید؟

ضمیر ناخودآگاه انسان که سازنده و فراهم کننده ی شرایط و اتفاقا زندگی هر انسانی است، از برنامه ریزی خودش برای بروز اتفاقات بیرونی بهره می برد.

وقتی افرادی که ضمیر ناخودآگاهشان برای فقر و رنج در زندگی برنامه ریزی شده است، به هر دری میزنند تا از فقر نجات پیدا کنند و در زندگیشان رشد کنند، اتفاقاتی در زندگیشان می افتد که آنها را از این مسیر منحرف کرده و به همان وضعیت اولیه یا حتی بدتر سوق می دهد.

در واقع آنها به هر دری میزنند، با در بسته مواجه میشوند و به محض اینکه کور سویی در زندگیشان باز میشود، اتفاقاتی رخ میدهد که منجر به مسدود شدن آن روزنه ها می گردد و حتی اوضاعشان از قبل هم بدتر می شود.

این اتفاقها بی دلیل و اتفاقی نیستند. اینها تماما دلایل و منطق قوی دارند.

ما در این باره در مقاله ی "خلایق هرچه لایق" و در کتاب " برنده " توضیح داده ایم. برای درک بهتر موضوع، ویدئوی فوق العاده ای را از آقای باب پراکتور برای شما عزیزان در این صفحه آماده کرده ایم.

برای دانلود رایگان ویدئو روی لینک زیر کلیک کنید

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

میم خ در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

در یک کلام : عالی

hajy hzjybala در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام برنامه هاتان واقعاً عالیست. ضمناً فایلهای رایگان شما هم خیلی پرمحتوا هستند امیدوارم کاربران بخاطر رایگان بودنشان خطا نروند که میروند.چون نخوانده یا بکار نگرفته وارد قضاوت با الگو یا من دروغین میکنند.که اگر مطالب آنها ارزش داشت رایگان نمی کردند و.....به هرحال.
از لطفتان بی نهایت سپاسگزارم. و آرزو میکنم روزی سایت برنده در سراسر جهان گسترده شده وبا افتخار بدرخشد.
انشاءالله. حاجی حاجی بالا از ارومیه پاریس ایزان

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود برشما دوست عزیز

از لطف شما بینهایت سپاسگزاریم. تمام تلاش ما بر این است که تمام آنچه را که به آن هدایت شده ایم و باعث رشد و پیشرفت خودمان شده است  را بصورت ساده و خلاصه در اختیار بقیه دوستان قرار دهیم و از خداوند میخواهیم هر آنکس را که خودش صلاح می داند و با این موضوعات و این مسیر هماهنگ است به این وبسایت و مطالب آن راهنمایی شود و با استفاده از آن و انجام تمرین ها و بکار گیری و تفکر در مورد مطالب، راه خودش را پیدا کرده و به آن موفقیتی که حقیقتا شایسته ی آن است به ساده ترین، هماهنگ ترین و مطلوب ترین شکل ممکن دست پیدا کند.

به همه ی مردم دلاور ارومیه سلام و درود می فرستیم و بهترین ها را از خداوند برای شما آرزومندیم