اینجا و این صحنه ها برای من آشناست...

تعداد امتیاز: 0

اینجا و این صحنه ها برای من آشناست...

عشق در نگاه اول چگونه رخ می دهد؟

حتما شما هم مانند تعداد زیادی از افراد دیگر در موقعیتی بوده اید که با خودتان فکر کردید چه جالب، مثل اینکه من قبلا اینجا بوده ام یا شاید این صحنه را در خواب دیده ام ! ولی این اولین بار است که به این مکان آمده ام ولی برای من اینجا و این اتفاق آشناست.

جوانهایی را دیده اید که در یک نگاه یک دل نه صد دل عاشق معشوقه ی خود می شوند و تمام تلاش خود را می کنند تا به او برسند و ازدواج کنند و حرف هیچ بزرگتری هم به گوش انها نمی رود و اصطلاحا گوششان به حرف هیچ کسی بدهکار نیست.

حتما شده که با فردی برای اولین بار ملاقات کرده اید و نسبت به او حس بسیار خوبی دارید و فکر می کنید که سالهاست او را می شناسید و یا برعکس حس بدی در مورد او دارید و میخواهید که از او فاصله بگیرید. با اینکه برای اولین بار است او را می بینید و هیچ اطلاعاتی در مورد او ندارید. پس چطور او را قضاوت می کنید و این چه احساسی است که نسبت به او دارید؟

اینها واقعیت های زندگی ما هستند که ما و اطرافیان ما با انها برخورد داشته ایم اما دلایل رخداد این اتفاقات چیست و چه جوابی برای این موضوعات وجود دارد؟

مقاله ی عشق در نگاه اول ظرف 15 دقیقه به سوالات شما پاسخ میدهد و شما با مطالعه ی این نوشته ی کوتاه، شناخت بسیار قوی تری نسبت به خود خواهید داشت و علت رخداد این حوادث را خواهید دانست.

این مقاله فقط مخصوص اعضای ویژه سایت برنده دات نت تهیه و تنظیم شده است.

با آرزوی موفقیت های بی پایان

محسن سلیمانی

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان