خداوند چگونه آرزوهای ما را بر آورده می کند

تعداد امتیاز: 1

خداوند چگونه آرزوهای ما را بر آورده می کند

بنام خداوندی که تنها قدرت حاکم بر دنیاست و در آن هیچ شکی نیست

 

خداوند، کائنات و ما

خداوند کیست و آرزوهای ما چگونه برآورده می شود؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که خداوند کیست؟ کجاست و چکار می کند؟ این سوالات بهمراه سوالات زیادی از این دست، از کودکی همراه من بود و ذهن مرا به خود مشغول می کرد. خاطرم هست مرتبا اطرافیانم را با چنین سوالاتی گیج و کلافه می کردم. اکثر مواقع، بزرگترهای من براحتی از زیر بار پاسخ دادن به این سوالات شانه خالی می کردند. در بسیاری از موارد وقتی جواب درست و معقولی برای سوالاتم نداشتند به من می گفتند که نباید به این چیزها فکر کنی، این سوالات کفر آمیز است، جوابی برای آنها نیست، خدا قابل درک نیست و غیره.

من خداوند را در قالب انسانی قدرتمند و باهوش، مردی کهنسال با ریش سفید با تاج و تخت پادشاهی نشسته در قصر ملکوتی در آسمان هفتم می دیدم. خدایی مهربان که وقتی اراده کند آرزوهای و دعاهای ما را بر آورده می کند یا ما را بخاطر گناهانمان عذاب خواهد کرد.

خداوند جهان هستی و کائنات

و این تصور سالها با من بود ولی کم کم با مطالعه ی قرآن و آشنایی با متون شرق و مطالعه کتب روانشناسی، قوانین حاکم بر جهان هستی و آفرینش انسان و جهان، دیدگاهم تغییر کرد و با جستجو در یافته های فیزیک کوانتوم و دستاوردهای دانشمندانی چون انیشتین رو به تکامل گذاشت. امروز توانستم درک بهتری از وجود خداوند سبحان و نحوه ی عملکرد قوانین هستی داشته باشم. دیدگاهی که با آیه های قرآن مجید، علم فیزیک و روانشناسی مطابقت داشته باشد.

شروع این تغییرات از سال 2004تا 2006 و با مطالعه ی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و کتاب و فیلم راز شروع شد. در این کتابها سخن از این بود که انسان باید آرزوهای خود را طلب کند و جهان هستی و کائنات یا همان خردِ لایتناهی آرزوی او را بر آورده می کنند ولی من بر این باور بودم که اگر قانون جذب واقعیت داشته باشد، حتما کائنات ساخته و مخلوق پروردگار است و بدون اذن پروردگار اختیاری از خود ندارد.

از طرفی در کتاب اسکاول شین، مدام صحبت از نیرویی قدرتمند بود که از آن با عناوین "جانِ لایتناهی یا خردِ لایتناهی یا جانِ جانان" یاد می شد و من در این فکر بودم که اگر منظور نویسنده خداوند است، چرا با این کلمات از آن یاد شده است و این موضوع شدیداً فکر مرا به خود مشغول می کرد و باعث می شد بارها و بارها کتاب را مطالعه کنم.

 افکار و اطلاعات تازه ای که در مورد قانون جذب و قوانین موفقیت آموخته بودم، تمام فکرم را درگیر خودش کرده بود و تمام تلاشم بر این بود تا سر از کار این جهان در آورم و قواعد و قوانین را بخوبی درک کنم و ارتباط بین خداوند، کائنات و قانون جذب را بفهمم.

با خودم فکر می کردم، خداوند هر چقدر هم بزرگ و عظیم باشد، حتما متناسب با ظرفیت انسانها، راه هایی را برای شناخت و درک وجودش، قرار داده است. بنابراین با شنیدن جوابهای مبهم اطرافیانم که صددرصد آن جوابها از عدم درکشان از خداوند و جهان خلقت ناشی می شد، نا امید نشدم و به تحقیق ها و طرح سوالاتم ادامه دادم و از خداوند خواستم تا خودش مرا به سوی جوابهای درست هدایت کند.

خداوند و آرزوهای ما

پروردگار ما کسی است که به هر موجودی، آفرینش او را عطا کرد و سپس آنها را هدایت فرمود.(طه-50)

همین تصمیم باعث شد تا با توکل به خدای یگانه و درخواست کمک و راهنمایی از او،  ده سال اخیر را بر این موضوع متمرکز شوم و تمام پتانسیل خودم را بکار گرفتم تا جواب سولاتم را دریافت کنم و امروز به لطف او، پاسخ تمام سوالات گذشته ام را در دست دارم.

 این شناخت کاملا بر اساس نظریات شخصی من و برآیندی از تمام مطالعات و تحقیقاتم می باشد و مسلماً هر شخص می تواند وجود مافوق خودش یعنی خداوند جل و جلاله را به همان صورت که دوست دارد و ارتباط بهتری با او بر قرار می کند در ذهنش داشته باشد.

همه چیز انرژی است.  آلبرت انیشتین

همه چیز انرژی است. انرژی نه بوجود می آید و نه از بین می رود، فقط از شکلی به شکل دیگر تغییر می کند.   آلبرت انیشتین

وقتی انیشتین گفت همه چیز انرژی است، خیلی ها در این جمله مات و مبهوت ماندند. چطور میشود همه چیز انرژی باشد؟

همه چیز انرژی است.  آلبرت انیشتین

امروز این جمله به صورت کاملا علمی ثابت شده که همه چیز از یک ماده ی واحد بنام انرژی یا کوآرک تشکیل شده و مدام در حال حرکت و نوسان می باشد.

جالب است بدانیم کل جهان که از این انرژی ساخته شده، در تلاش برای رشد و گسترش همه جانبه است. از ذرات درون یک اتم گرفته تا کهکشانهای غول آسا و آسمانهای هفتگانه و هر آنچه در این بین هست، تماماً از انرژی متفکر و هوشمندی ساخته شده است که در این مقاله نام آن را " انرژیِ خلاق هوشمند" میگذاریم. این انرژی خلاق هوشمند، در تمام اجسام موجود در این نظام هستی وجود دارد و اطراف آنها را نیز در بر گرفته و تمایل زیادی به خلق و گسترش بیشتر دارد.

همه چیز انرژی است.  انیشتین

این انرژی بصورت ذاتی علاقه مند است تا گسترده شده و امکانات و اشیاء و اجسام جدیدتر و بیشتری را در این نظام آفرینش خلق کند. این انرژی تمایل دارد در قالب های مختلف و متفاوت بروز کند و اشیاء جدیدتری را خلق کند و بزرگتر و گسترده تر شود.

 

 از نظر این انرژی خلاق هوشمند، بهترین راه برای سرعت بخشیدن به گسترش و رشد بیشتر جهان هستی، موجوداتی هستند که آنها هم علاقه مند به خلق و گسترش در ابعاد مختلف باشند. بنابراین خواستهتصمیم به آفرینش چنین موجوداتی گرفته شد که از ویژگی هایی مانند شعور، اراده، تمایل به بیشتر دانستن و بیشتر داشتن، تمایل به حرکت برای استفاده از امکانات بیشتر و لذت بهتر زندگی کردن،  برخوردار باشند که حاصل آن خلق موجوداتی به نام انسان شد.

باورهای انسان و رسیدن به آرزوها

طبیعتا انسان هم مانند سایر موجودات حاضر در کائنات، از انرژی خلاق هوشمند ساخته شد و از تلفیق دو قسمت اصلی یعنی روح و جسم جود یافت. روح این موجود بسیار شبیه و نزدیک به انرژی خلاق هوشمند طراحی شد و جسم او با تغییراتی در ماهیت آن،  از همان جنس انرژی خلاق هوشمند طراحی و ساخته شد و سپس آماده ی  فرمانبرداری از روح گردید.

هر حرکتی که از این انسان صاحب اختیار و اراده سر بزند و هم سو و هم مسیر با علت آفرینش او(رشد و گسترش زندگی خودش و جهان هستی) باشد، اصطلاحا ثواب نام دارد و هر عملی که از او سر بزند و موجب ایجاد اختلال در روند رشد و پیشرفت خودش و یا اطرافیانش و در نتیجه کند شدن لحظه ای در روند گسترش جهان هستی شود اصطلاحا گناه نام دارد و بخاطر عدم همسویی انسان با مسیر و هدف اصلی، طبیعتا دچار بحران ها و پریشانی هایی خواهد شد و بعد از هم جهت شدن با مسیر و هدف اصلی، این بحران ها و پریشانی ها محو شده و جای خود را به رفاه و خوشی و لذت از زندگی خواهد داد.

 ویژگی بارز انسان، خواستن برای رشد و پیشرفت بیشتر است. این همان چیزی بود که انرژیِ خلاق هوشمند می خواست. بنابراین جهان هستی که اقیانوسی بیکران از انرژی خلاق و هوشمند است، گوش به فرمان این موجود بود تا ببیند چه چیزی میخواهد و به سرعت دست به کار می شد تا خواسته های او را برآورده کند و از این رو کلمه ی " میخواهم " نقش بسیار مهمی در کلمات انسان دارد چون خواسته های این موجود بسیار مهم و ارزشمند است و انرژیِ خلاقِ هوشمند توجه زیادی به این واژه و واژه های مترادف انسانها دارد.

می خواهم عبارتی که معجزه می کند

 با شروع زندگی نسل این موجود در سیاره ای بنام زمین و میل ذاتی او به رشد و پیشرفت  همه جانبه اش، خواست های انسانها شروع شد و هر روز بیشتر و بیشتر می شد و انرژی خلاق هوشمند هم با کمال میل، این خواسته ها را از ذهن و زبان و عمل آنها دریافت می کرد. سپس انرژی خلاق هوشمند انسانها را به سمت دریافت خواسته هایشان راهنمایی  می کرد و بعضا با طی مدت زمانی، خواسته ها و نیازهای آنها را برطرف می ساخت و این چرخه تا همین امروز و همین لحظه ای که هم اکنون در آن قرار داریم ادامه دارد و همیشه هم ادامه خوهد داشت.

تمام پیشرفتهای بشری و تمام دانش و تکنولوژی ای که ما هم اکنون از آن بهره مند هستیم از همین خاصیت انسان ها یعنی تمایل به رشد و پیشرفت بیشتر و خواستن های بیشتر و رسیدن به پاسخ ها شکل گرفته است. اگر تمایل به حرکت و رشد و رفاه بیشتر در انسانها وجود نداشت، طبیعتا تلاشی برای بدست آوردن خواسته ها هم نبود و پیشرفت قابل توجهی صورت نمی گرفت.

حال اجازه دهید در مورد نحوه ی ارتباط انرژی انسان و جهان اطراف و ارتباط آن با وقایع زندگی اش صحبت کنیم.

گفتیم تمام آنچه در عالم هستی وجود دارد از انرژی ساخته شده است. این انرژی تحت فرمول های خاص به انواع شکل های مختلف از جمله جامدات، مایعات و گازها با تنوع بسیار بالایی تبدیل می شود و تمام آنچه که برای ما قابل لمس و درک هست را خلق کرده است.

اتم نیز از انرژی ساخته شده است

همچنین این انرژی بصورت غیر مرئی نیز  بصورت افکار، ارتعاشات ذهنی، شرایط و اتفاقهای زندگی در اطراف ما وجود دارد و می تواند در قالب رخدادهای گوناگون بصورت های مختلف تغییر کند.

افکار و احساسات نیز از انرژی ساخته شده است

چون ماهیت تمام این جهان هستی انرژی است و این انرژی در تمام اتم های موجود در این عالم حضور دارد و فضای بین تمام اجسام هم پوشیده از این انرژی است، در نتیجه ما انسانها با تمام عالم هستی و هر چه که در آن است ارتباط داریم و ارتباط ما از طریق همین انرژی تامین می شود.

مثلا،  یک اقیانوس را در نظر بگیرید. تمام جانداران و اجسامی که در این اقیانوس حضور دارند بوسیله ی آب اقیانوس پوشیده شده اند. در واقع تمام این جانداران از طریق همین آب بهم متصل شده اند در حالی که در حالت منطقی، ما آنها را جدا از هم می بینیم اما همین آب اقیانوس میتواند این جانداران را به سادگی به هم برساند.

 در نگاه کلی تر، جهان هستی و تمام کائنات در اقیانوس عظیمی از انرژی  قرار گرفته و این انرژی بسیار خلاق و اندیشمند است و بر تمام آنچه در وجود خودش قراتر دارد کاملا آگاه و بینا و شنواست. این انرژی قدرتمند که فوق العاده باشعور است براحتی می تواند تمام اجسام و موجودات که شبیه به هم هستند یا اصطلاحا هم انرژی هستند را در کنار هم قرار دهد و علاقه ی بسیار بالایی به این اتفاق دارد.

کائنات به کشش میل دارد

انرژی خلاق هوشمند میل دارد تا با قرار گرفتن انرژی های مشابه و هم فرکانس در کنار هم، اجسام، اتفاقات و شرایط جدید خلق شوند و به رشد و گسترده شدن جهان هستی کمک شود.

 

فرکانس از کجا ناشی می شود؟

چون تمام اجسام از انرژیِ در حال نوسان ساخته شده اند، در نتیجه این نوسان ها تولید فرکانس می کنند و هر کدام تحت یک فرکانس مشخص، موجودیت و موقعیت خود را در این کیهان پهناور نشان می دهند. دقیقا مانند دستگاه GPS که در هر لحظه موقعیت دستگاه را بر روی نقشه نمایش می دهد. انسانها هم از این قاعده مستثنی نیستند و ذهن آنها با توجه به افکار و عقایدی که دارند، مدام در حال ارسال فرکانسهایی به سمت جهان هستی می باشد و موقعیت و شرایط خود را با این فرکانسها به جهان مخابره می کنند.

فرکانس های ذهنی

 جالب اینکه جنس همین فرکانسها هم از انرژی است و این انرژی تابش شده به سمت جهان اطراف، یک قابلیت فوق العاده دارد و آن هم این است که می تواند انرژیهای مشابه ی خود را به سمت منبع تابش یعنی انسان بکشاند. این کشش به سمت مبدا بسیار ساده است. همانطور که در اقیانوس پر از آب، دو ماهی براحتی می توانند کنار هم قرار بگیرند، در اقیانوسی از انرژی هم دو شخص، دو کالا، دو اتفاق یا هر چیز دیگر براحتی میتوانند کنار هم قرار بگیرند.

نکته ی جالب تر اینکه انسان، برای ارتباط تنگاتنگ و شفاف با انرژی درونی و انرژی بیرونی جهان هستی، از یک سیستم انتقال تصویر به جهان برخوردار است و آن ذهن انسان است. انسان می تواند تصویر هر خواسته و آرزو و هدفی را ابتدا در ذهنش تجسم کند و سپس این تصویر را به انرژی جهان هستی منعکس کند تا انرژی خلاق هوشمند بخوبی این تصویر را دریافت و با دقت خارق العاده، همین تصویر را تبدیل به واقعیت کرده و به منبع ارسال آن، یعنی همان شخص برگرداند و وارد زندگی اش کند.

 

انرژیِ الکتریکی و مغناطیسی

به بیان دیگر یک هاله ای از انرژی اطراف هر چیزی را گرفته است. انرژی از اشیاء مرتعش می شود و در تعامل با انرژی های دیگر، آنها را به سمت خودش جذب می کند. حیطه ی انرژی هر شخص ( میدان انرژی اطراف هر شخص) در داخل بدن تولید می شود و به بیرون تراوش می کند. درک ذات این انرژی، به شناخت دقیق و درست نحوه ی کارکرد این هستی کمک بزرگی می کند.

هاله ای از انرژی اطراف هر چیزی را گرفته است

میدان انرژی که شما تولید می کنید، دقیقا بر اساس جنس باورها و افکار شما شکل گرفته و تولید می شوند و کارکرد آن ماند برج مراقبت یا یک یک دکل مخابراتی است. تو مانند یک برج مخابراتی یک پالس میفرستی و در طول مسیر، دامنه ی آنها باز تر و ضعیف تر می شوند. هر چه فاصله بیشتر می شود قدرت تاثیر گذاری آنها  هم کمتر می شود. ارتعاش قدرتمندی از انرژی در اطراف بدن شما قرار دارد که روی تمام انرژی های اطراف شما اعم از انسانها، اشیاء و افکار دیگر تاثیر می گذارد. این انرژی با هر انرژی ای که برخورد کند روی آن اثر گذاشته و با بسط و گسترش آن روی کل هستی تاثیر می گذارد.

مثل یک آهنربای قوی، میدان انرژی اطراف تو، همه ی انرژی های مشابه اطرافت را به سمت تو جذب می کند. انرژی هایی که جذب می کنی و آن چیزهایی که به سمت تو جذب می شوند، تحت تاثیر سیستم اعتقادی تو هستند. یعنی این باورها و اعتقادات تو هستند که مشخص می کنند چه انرژی هایی، به چه نحوی به سمت تو جذب شوند.

 

سیستم پالایش و تغییر انرژی

اعتقادات و باورهای هر شخص، انرژی های اطراف او را هنگامی می خواهند وارد منبع انرژی شخص بشوند را فیلتر و تغییر میدهد.

اعتقادات و باورهای هر شخص، انرژی های اطراف او را هنگامی می خواهند وارد منبع انرژی شخص بشوند را فیلتر و تغییر میدهد.

 یعنی، زمانی که انرژی شما مثبت باشد، اگر به هر دلیلی از اطرافیان خود انرژی منفی دریافت کنید ، این انرژی منفیِ وارد شده به میدان اطراف شما، تغییر کرده و مثبت خواهد شد سپس وارد کانون انرژی مثبت شما می شود و مجددا به سمت جهان مرتعش خواهد شد.

بنابراین شما اتفاقها و رویدادها و شرایطی را جذب می کنی که با باورها و نگرش شما همسان و هماهنگ باشند. پس سیستم اعتقادی شما، انرژی های وارده از محیط اطراف را هم تغییر میدهد و هم فیلتر می کند تا با شرایط باورهای شما هماهنگ باشند و کمک کند تا شما به هر موضوعی که اعتقاد دارید، ایمان و اعتقادتان به آن موضوع قوی تر و راسخ تر شود.

مثلا اگر باور دارید که قربانی هستید و مردم از شما سوء استفاده می کنند و به شما محل نمی گذارند، انرژی اطراف شما از این نوع نگرش، شارژ و تقویت خواهد شد. سپس  افراد و شرایط و رویدادهایی را جذب خواهی کرد که آن باور را قوی تر کند و به شما ثابت کند درست فکر می کنید و حق با شماست چون مرتبا اتفاقهایی را می بینید که برایتان درست بودن فکرتان تکرار می شود و به این موضوع یقین پیدا می کنید.

 

اگر فکر کنید انسان الهی هستید و مردم شما را دوست دارند و چیزهای خوبی سر راهتان پیش خواهد آمد، میدان انرژی شما شرایط خوبِ زندگی را برای شما جذب خواهد کرد چون به آن اعتقاد و باور دارید و جهان هستی به این باورهای شما عکس العمل نشان می دهد و انرژی های مشابه با این اعتقادتان را برایتان می آورد.

بنشینید و فکر کنید به چه چیزی هایی باور دارید. اعتقاداتی که نسبت به خداوند، جهان هستی و مردم، پول و ثروتمندان، دوستان و بستگان، شغل و زندگی تان دارید بطور کلی چه باورهایی هستند. باورهایتان را مرور کنید تا بفهمید چه نوع انرژی ای به سمت جهان مرتعش می کنید.

 اگر باورهای منفی و مقاوم دارید، در حقیقت، افراد و موقعیت هایی که آن باورهای منفی را تقویت می کنند را به سمت خودتان جذب می کنید. باور منفی انرژی منفی به همراه دارد و آن انرژی منفی، آن باور را تقویت خواهد کرد و شما اتفاقهایی را به سمت خودتان جذب خواهید کرد که آن باور را تقویت می کنند و شما مطمئن می شوید که درست فکر می کنید.

 

خوبی افکار مثبت این است که آنها بطور الکتریکی در یک فرکانس بالاتر از افکار منفی شارژ می_ شوند و همچنین میتوانند فاصله ی بیشتری را در محیط بیرونی طی کنند. یعنی افکار مثبت قدرت ارتعاشی بیشتری نسبت به ارتعاش افکار منفی دارند.

آنها احساس رشد و سبکی را در شما ایجاد می کنند. برعکسِ افکار منفی که فشرده و سنگین هستند، افکار مثبت، سبک و ساده اند و با قدرت و مسیر طولانی تر مرتعش می شوند.

به نحوه ی ایستادن و یا نشستن افراد نگاه کنید. افرادی که اعتماد به نفس خوبی دارند معمولا خودشان را صاف نگه می دارند و سینه هایشان به سمت بیرون و شانه هایشان صاف است. آنها بصورت کامل و عمیق نفس می کشند و قدرت و استحکام را می توان از ظاهر آنها حس کرد.

برعکس افرادی که انرژی منفی و فشرده دارند، مثل اینکه یک کوله پشتی سنگین را با خود حمل می کنند. این افراد غالبا شانه هایشان افتاده است و سرشان به پائین خم شده و بسیار سطحی نفس نفس می کشند گویی ریه هایشان حجم کافی برای نفس کشیدن ندارد و احساس گرفتگی عضله های پشت کمرشان دارند. پر واضح است، فشردگی و چگالی افکار منفی باعث انقباض فیزیکی آنها می شود.

شفا و بهبودی هنر و علم مدیریت انرژی های پیرامون انسان و علت ریشه ای آنهاست. این امکان وجود دارد که شما طبیعت متفاوت انرژی افراد دیگر را حس کنید.

 

این آزمایش را انجام دهید. یک نفر که افکار منفی خیلی قوی دارد را پیدا کرده و دستتان را روی سر او قرار دهید و سعی کنید انرژی ای که از او مرتعش می شود را احساس کنید. متوجه خواهید شد که یک حس منفی از فرو ریختگی و گرفتگی را از او احساس می کنید.

اگر بتوانید افکار و احساس او را تغییر دهید متوجه خواهید شد که انرژی او در حال تغییر کردن است و احساس خوبی از او دریافت خواهید کرد.

انرژی ها با نیت تغییر خواهد کرد. انرژی ها همزمان با نیت هایی که در ذهن دارید تغییر می کنند. این نیازی به مطالعه و تمرین ندارد. این کاری است که بلافاصله انجام می شود و با تغییر نیت های ذهنی و درونی شما، نوع انرژی درونی تان تغییر می کند.

بطور ساده، با تغییر نیت و دیدگاه خودتان به اطراف و انسانهای اطراف، میزان و مقدار و نوع انرژی ارتعاش شما تغییر خواهد کرد و با تغییر در احساس خودتان، این تغییر را متوجه خواهید شد.

کاری که باید انجام دهید، کشف درون، بازیابی، کاوش و حفاری به سمت اعماق باورها و اعتقادات خودتان است . باید آن هسته مرکزی باورها و اعتقادات خود را کشف کنید و دقیق، درست و اساسی باورها و اعتقاد های خود را مطالعه کنید و در صورت نیاز آنها را تصحیح کنید.

این کار تضمین می کند تا شما برای همیشه انرژی ارتعاشی خودتان را تنظیم و تصحیح کنید.

در واقع وقتی شما افکار و باورهای درست داشته باشید، در حال کمک به سیستم جهانی و همراهی و هماهنگی کامل با کل نظام جهان هستید. برای همین است که خداوند پاداش این هماهنگی را با رسیدن به خواسته هایتان می دهد.

ارسال این انرژیِ مثبت وقوی به بیرون هم باعث کمک به خودتان و هم به اطرافیان شما خواهد بود.

انرژی میتواند منتقل شود و بین دو یا چند شیء به اشتراک گذاشته شود و یک مغناطیس و ارتباط بین دو شیء ایجاد کند. این نقل و انتقال و ارتباط انرژی باعث ایجاد همان کشش یا قانون جذب می شود که نشان می دهد تمام اشیاء، انسانها، رویدادها و شرایط بوسیله ی یک انرژی کلی و جهانی با هم در ارتباط بوده و از قانون کشش و جذب پیروی می کنند.

نقل و انتقال و ارتباط انرژی باعث ایجاد همان کشش یا قانون جذب می شود

 نکته ی مهم و اساسی در این بین آن است که برای دریافت درست و دقیق خواسته های شخص، باید انرژی و جهت فکری شخص با مسیر کلی انرژی جهان هستی یا همان کائنات هم سو و هماهنگ باشد. اگر بخواهیم بصورت خیلی ساده بگوئیم، شخص برای هماهنگی کامل با جهان هستی و سهولت و سرعت در دریافت خواسته هایش می بایست از وجود خودش و تمام انرژی های درونی و بیرونی اش سپاسگزار باشد. به بیان ساده تر، وقتی انسان بخاطر تمام داشته ها و تجربیات خوب زندگی اش سپاسگزاری می کند و این سپاسگزاری را عمیق و خالصانه انجام می دهد و حس قدردانی بابت داشته هایش را در وجودش ایجاد می کند، در هماهنگی کامل با جریان رودخانه ی هستی قرار می گیرد و با مسیر حرکت انرژی خلاق هوشمند هم جهت می شود و به راحتی انرژی هایی که به دنبال آنهاست یعنی همان خواسته ها و رویاها و اهداف را دریافت می کند.

در نتیجه میتوان گفت، انسانهایی که برای داشته هایشان بسیار شکرگزار و قدردان هستند و این قدردانی عمیق و خالصانه است، براحتی و سریعتر از بقیه به خواسته هایشان می رسند.

انسانهایی که برای داشته هایشان بسیار شکرگزار و قدردان هستند و این قدردانی عمیق و خالصانه است براحتی و سریعتر از بقیه به خواسته هایشان می رسند.jpg

تصاویر و احساسات انسان در ذهن او و در بخش ضمیرناخودآگاه تولید  و به جهان مخابره می گردند. این بخش نقش بسیار بسیار مهمی در کیفیت زندگی این موجود و اتفاقهای زندگی اش دارد. بخش ناخودآگاه مرکز ارتباط و اتصال انسان با انرژی درونی و انرژی جهانی است. در واقع اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم باید بگوئیم این محتویات ضمیرناخودآگاه است که زندگی و شرایط و اتفاقهای هر انسان را می سازد از این رو شناخت و برنامه ریزی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

هر انسان باید بداند چه باورها و تصاویر غالبی در ذهنش دارد تا متوجه شود چه فرکانسها و انرژی ای به جهان اطراف یا همان انرژی خلاق هوشمند ارسال می کند و از این رو به سادگی متوجه می شود چرا شرایط، اتفاقها و مشکلات فعلی را دارد و برای بهتر کردن شرایط و محو کردن مشکلات زندگی اش چه باید بکند.

اگر این موضوع برای شما جالب است و میخواهید بیشتر در این موضوع تبهر پیدا کنید، میتوانید در کتاب برنده، در مورد ضمیرخودآگاه و ناخود آگاه و نحوه ی شکل گیری عقاید و باورها و ارسال فرکانسهای ذهنی و چگونگی تاثیر بر ضمیرناخودآگاه و برنامه ریزی آن، بیشتر بدانید.

برنده، چگونه راز(قانون جذب)، زندگیم را تغییر داد، داستانهای واقعی از زندگی  انسانهای واقعی

همچنین شما می توانید از مقالات متنوعی که در این رابطه نوشته یا ترجمه شده است را در وب سایت Www.Barande.Netمطالعه نمائید.

اگر این مقاله را مفید یافتید، میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با ذکر منبع از مطالب آن استفاده نمائید.

با آرزوی خوشبختی و کامیابی برای تک تک شما عزیزان

پاینده و سرفراز باشید

محسن سلیمانی

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

Behrouz Behrouz در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

باسلام و تشکر از مطالب ارزشمند حضرت عالی
امیدوارم موفق باشید. بنده هم شاگرد و جستجوگر هستم
امیدوارم در مجالی بتوانیم یافته های یکدیگر را مرور کنیم
فروردین 98
تهران
بهروز